Virtual Web > Motoryzacja > Wyprzedaże Skody! Warto się spieszyć!

Wyprzedaże Skody! Warto się spieszyć!

Najlepszą porą roku na dokonanie zakupu nowego samochodu jest przełom starego i nowego roku, kiedy salony oferują wyprzedaże roczników. Sprzedaż nowych samochodów jest prowadzona przez cały rok, jednak aby uzyskać atrakcyjne upusty, warto skorzystać z oferty wyprzedaży, a także dokonać tego odpowiednio wcześnie, najlepiej już w listopadzie, ponieważ wyprzedaże w niektórych salonach rozpoczynają się już w tym miesiącu.

Jakie samochody są oferowane na wyprzedażach?

Wyprzedaż aut marki Skoda obejmuje te samochody, które zostały wyprodukowane w danym roku modelowym, a więc do końca grudnia 2019 roku. Jest to doskonały moment, aby zakupić całkowicie nowy samochód znacznie taniej, jednak uwzględnić trzeba również fakt, iż elastyczność takiej oferty jest dosyć ograniczona.  Warto mieć na względzie, iż decydując się na skorzystanie z niej odpowiednio wcześnie można kupić samochód nie tylko w wersji podstawowej, ale także z wyposażeniem dodatkowym, który nie znalazł dotychczas nabywcy. Ponadto klient zyskuje nierzadko pewną przestrzeń do negocjacji, a w efekcie może nabyć nową Skodę z atrakcyjnym wyposażeniem dodatkowym, w cenie podstawowej wersji, a nierzadko nawet taniej. Jednocześnie, decydując się na kupno Skody w salonie klient nie ponosi ryzyka, jak w przypadku kupna samochodu używanego, na przykład powypadkowego, zyskuje także pełną opiekę serwisową oraz gwarancję.

Kto pierwszy – ten lepszy!

Z decyzją nie można jednak czekać zbyt długo, ponieważ podczas wyprzedaży roczników wszelkie modele Skody cieszą się dużym zainteresowaniem. Może więc okazać się, iż wymarzonego modelu auta po prostu już nie będzie. Ponadto udając się do salonu we właściwym czasie mamy okazję nie tylko wybrać na wyprzedaży dopasowany do własnych potrzeb model, ale dodatkowo również dokonać wyboru spomiędzy kilku kolorów nadwozia.

Upusty, jakie w swojej ofercie wyprzedażowej oferują dealerzy są naprawdę imponujące, sięgają bowiem, w zależności od modelu nawet 15 000 złotych. Dodatkowo można zyskać również pakiet przeglądów w standardzie, a także upust dodatkowy, dochodzący do 2500 złotych w przypadku, kiedy w rozliczeniu klient zostawia w salonie swoje stare auto. Jeszcze jedno udogodnienie stanowi promocyjna cena pakietu ubezpieczenie komunikacyjnego.

Skoda z wyprzedaży a kredyt i leasing

Samochód kupiony na wyprzedaży może zostać skredytowany tak samo, jak auto kupowane poza wyprzedażą. Banki udzielają takich kredytów na różnych warunkach, warto zatem dowiedzieć się szczegółów w salonie dealerskim, gdzie wykwalifikowany personel z pewnością podpowie, jak się o taki kredyt ubiegać. Większość banków proponuje bardzo niski wkład własny, czasami wynoszący jedynie 10 %, zatem takie rozwiązanie stanowi atrakcyjną alternatywę dla tych klientów, którzy nie chcą angażować własnych środków w zakup nowej Skody.

Kolejnym rozwiązaniem jest leasing konsumencki, który jest usługą, jaka działa na tej samej zasadzie, co zwyczajny leasing, ale jest skierowana do indywidualnych klientów. Leasing konsumencki także znajduje zastosowanie do Skody, którą nabywa się na wyprzedaży, zaś za skorzystaniem z tego rozwiązania przemawiają uproszczone procedury oraz krótka ścieżka leasingowa i łatwiejsza dostępność, niż ma to miejsce w przypadku kredytów, a także atrakcyjne warunki finansowe.

Wymienione sposoby finansowania aut wyprzedażowych nie stanowią dużego obciążenia, a ich wysokość może zostać dostosowania do indywidualnej sytuacji klienta. W salonach, poza możliwością skorzystania z oferty wyprzedaży, klienci mają okazję skorzystać z pełnej oferty obsługi formalności, jakie wiążą się z przyznaniem kredytu oraz z obsługą leasingu, a na życzenie handlowcy przedstawiają dokładne finansowe stymulacje, jakie pozwalają klientom zapoznać się z konkretną ofertą, dopasowaną do indywidualnych preferencji.

Należy się spieszyć, samochodów ubywa!

Nie powinno zatem dziwić, iż modele Skody na wyprzedaży rocznika 2019 sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Nie warto zatem czekać i zdecydować się szybko na wizytę w salonie dealerskim, ponieważ dla spóźnialskich aut może po prostu zabraknąć.

Źródło: Auto Wimar – Skoda Salon

Podobne Artykuły

Napisz komentarz

Comment