Virtual Web > Budownictwo > Zalety toalet przenośnych klasy Premium

Zalety toalet przenośnych klasy Premium

Wygoda i komfort to coś, do czego nie tylko szybko się przyzwyczajamy, ale i zwracamy na to uwagę w szczególny sposób. Chcemy się czuć swobodnie w domu, pracy, ale i we wszystkich miejscach, gdzie przebywamy. Nie bez znaczenia jest komfort w takich lokalizacjach, gdzie korzystamy z toalet przenośnych. A przecież często zdarza nam się uczestniczyć w imprezach sportowych, festynach, być gośćmi w rejonie budowy czy remontu. Tam również oczekujemy odpowiedniego dla nas standardu i właściwego zaplecza sanitarnego. Właśnie taki mogą zapewnić toalety klasy Premium.

Wysoki standard, bogate wyposażenie  – kontenery przenośne klasy Premium

Wynajmując toalety przenośne typu Premium zapewniamy sobie szereg dodatkowych elementów wyposażenia. Wśród nich możemy wymienić między innymi umywalkę, która w typie standardowym jest dostępna tylko jako wyposażenie dodatkowe. Tu mamy ją jako jedną z podstaw. Co więcej, zamontowany jest pisuar spłukiwany wodą, jak również dozownik na mydło w płynie i ręczniki papierowe. Oprócz tego, oczywiście, znajdują się tam także elementy, które mieści każde WC przenośne, tj. między innymi zamek ze znacznikiem „wolne/zajęte”, podłoga antypoślizgowa czy drzwi o profilu zamkniętym. Istnieje także możliwość zamontowania oświetlenia. Tak, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort korzystania z kabiny. Jest dostępne lustro, odpowiednia wentylacja. Dodatkowym atutem jest to, że toalety przenośne nie wymagają idealnie prostego i równego podłoża, dzięki czemu można jest postawić w różnych miejscach. Można też łatwo je przesuwać w kolejne lokalizacje – jeśli organizujemy imprezę w różnych dniach i różnych miejscach albo przenosimy prace na budowie w zupełnie inne rejony.

Gdzie sprawdzają się toalety typu Premium?

Takie usługi, jak wynajem toalet przenośnych cieszą się dużym powodzeniem na imprezach sportowych, festynach, festiwalach, ale też na budowach czy w trakcie trwania remontów. Im większe wydarzenie, tym również większe prawdopodobieństwo, że klient zdecyduje się w dużej mierze na toalety w klasie Standard. Jednak jeśli chce zapewnić większy komfort gościom specjalnym, może również zdecydować się na wynajem kabiny Premium

Ze względu na dużą mobilność tego typu sprzętu, można go ustawić w takim miejscu, do którego będą miały dostęp wyłącznie wybrane przez nas osoby. Z tego rozwiązania chętnie korzystają też miasta, gminy, zarządcy terenu, którzy chcą ustawić komfortowe toalety mobilne dla mieszkańców na przykład w parkach czy ogrodach. Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji czy po prostu budynku z łazienką. W takiej toalecie można mieć zarówno kabinę, jak i umywalkę, co pozwala na pełen komfort korzystania z niej. Zdarza się również, że mobilną toaletę typu Premium wynajmują klienci indywidualni, kiedy ruszają z przebudową swojego domu. Chcąc mieć odpowiednie zaplecze sanitarne – zarówno dla siebie, jak i pracowników zatrudnionych do przebudowy – stawiają przenośną toaletę w przydomowym ogrodzie na czas trwania takiej inwestycji.

Higiena to podstawa – zainstaluj toaletę przenośną

Względy higieniczne to kluczowa kwestia, która jest brana pod uwagę przy wyborze takich urządzeń, jak toalety przenośne. Te w klasie Premium przemawiają do klientów wysoką jakością urządzeń. Kabiny wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, ale i różnego rodzaju środki chemiczne. Ponadto są także łatwe do utrzymania w czystości. Można zresztą zdecydować się na dodatkowe usługi serwisu oraz czyszczenia kabiny i zlecić to zadanie profesjonalistom. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zapewniamy naszym gościom pełen komfort korzystania z takiej kabiny. 

Nie musimy się martwić o montaż czy transport toalety, ponieważ tym także zajmie się firma świadcząca takie usługi. Kabina w klasie Premium sprawdzi się między innymi jako toaleta na działkę lub toaleta na budowę. W miejscach, gdzie nie ma potrzeby montażu całego kontenera sanitarnego, ale jednocześnie w takim, gdzie podstawowe warunki higieniczne muszą być spełnione.

Źródło: mToilet – wynajem toalet przenośnych, kabiny i toalety sanitarne

Podobne Artykuły

Napisz komentarz

Comment